Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Adapter AD24ESEU, 7v - 9.5v/1.2amp - 1.3amp (EC)

Има на залиха
1.090 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 869658
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Adapter AD24ESEU, 7v - 9.5v/1.2amp - 1.3amp (EC)
Спецификации
Категорија Рециклирани материјали за печатари
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Adapter AD24ESEU, 7v - 9.5v/1.2amp - 1.3amp (EC)
Повеќе продукти од Brother