Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartridge LC121BK Black (up to 1200pgs) for DCP-J132W/DCP-J152W/DCP-J552DW/MFC-J470DW

Има на залиха
249 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 882157
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Cartridge LC121BK Black (up to 1200pgs) for DCP-J132W/DCP-J152W/DCP-J552DW/MFC-J470DW
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartridge LC121BK Black (up to 1200pgs) for DCP-J132W/DCP-J152W/DCP-J552DW/MFC-J470DW
Повеќе продукти од Brother