Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartridge LC123BK Black (up to 600pgs)

Има на залиха
699 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 920967
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Cartridge LC123BK Black (up to 600pgs) for DCPJ-4110DW/MFC-J4410DW/MFC-J4510DW; DCP-J132W/DCP-J152W/DCP-J552DW; MFC-J470DW; MFC
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartridge LC123BK Black (up to 600pgs)
Повеќе продукти од Brother