Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartridge LC127XLBK Black (up to 1200pgs), for DCP-J4110, MFC-J4410, J4510, J4610, J4710

Има на залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 798221
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Cartridge LC127XLBK Black (up to 1200pgs), for DCP-J4110, MFC-J4410, J4510, J4610, J4710
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartridge LC127XLBK Black (up to 1200pgs), for DCP-J4110, MFC-J4410, J4510, J4610, J4710
Повеќе продукти од Brother