Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartridge LC129XLBK Black (up to 2400pgs), for DCP-J4110, MFC-J4410/J4510/J4610/J4711, MFC-J6520DW/J6920DW

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 882156
Нема залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Cartridge LC129XLBK Black (up to 2400pgs) • for DCP-J4110 • MFC-J4410/J4510/J4610/J4711 • MFC-J6520DW/J6920DW
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartridge LC129XLBK Black (up to 2400pgs), for DCP-J4110, MFC-J4410/J4510/J4610/J4711, MFC-J6520DW/J6920DW
Повеќе продукти од Brother