Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartridge LC225XLC Cyan (up to 1200pgs), for DCP-J4120DW/MFCJ-4420DW/MFCJ-4620DW, MFCJ-5320DW/MFCJ-5620DW/MFCJ-5720DW

Има на залиха
499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 18-10-2022
КОД: 882165
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SPRINT LC225XL-C Ink Cartrige - Compatible Brother Cartridge LC225XLC Cyan (up to 1200pgs), for DCP-J4120DW/MFCJ-4420DW/MFCJ-4620DW, MFCJ-5320DW/MFCJ-5620DW/MFCJ-5720DW
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartridge LC225XLC Cyan (up to 1200pgs), for DCP-J4120DW/MFCJ-4420DW/MFCJ-4620DW, MFCJ-5320DW/MFCJ-5620DW/MFCJ-5720DW
Повеќе продукти од Brother