Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartrige LC1000BK Black (do 500 str.)

Има на залиха
1.408 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 695483
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Cartrige LC1000BK Black (do 500 str.) for DCP-130C/330C/540CN; MFC-240C/440CN/660CN; DCP-350C/560CN/770CW; MFC-465CN/680CN/885CW
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartrige LC1000BK Black (do 500 str.)
Повеќе продукти од Brother