Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Cartrige LC985BK Black (crn - do 300 str.)

Има на залиха
499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 694390
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Cartrige LC985BK Black (crn - do 300 str.) for DCPJ-125, DCPJ315W/DCPJ515W/MFCJ265W/MFCJ415W
Спецификации
Категорија Оригинални мастила
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Cartrige LC985BK Black (crn - do 300 str.)
Повеќе продукти од Brother