Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Drum Unit DR2300 (do 12000 str.) for HLL-2300D/2340DW/2360DN/2365DW/MFCL-2700DW

Нема залиха
1.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 932845
Нема залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Drum Unit DR2300 (do 12000 str.) for HLL-2300D/2340DW/2360DN/2365DW/MFCL-2700DW
Спецификации
Категорија Резервни делови за принтери
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Drum Unit DR2300 (do 12000 str.) for HLL-2300D/2340DW/2360DN/2365DW/MFCL-2700DW
Повеќе продукти од Brother