Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Drum Unit DR3400 for HL-L5000D/L5100DN/L6200DW/L6300DW/L6400DW/DCP-L5500DN/L5600DN/L5650DN/MFC-L5700DW/L5800DW/L6800DW (up to 30000 pages)

Нема залиха
3.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 898054
Нема залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Drum Unit Brother Drum Unit DR3400 for HL-L5000D/L5100DN/L6200DW/L6300DW/L6400DW/DCP-L5500DN/L5600DN/L5650DN/MFC-L5700DW/L5800DW/L6800DW (up to 30000 pages)
Спецификации
Категорија
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Drum Unit DR3400 for HL-L5000D/L5100DN/L6200DW/L6300DW/L6400DW/DCP-L5500DN/L5600DN/L5650DN/MFC-L5700DW/L5800DW/L6800DW (up to 30000 pages)
Повеќе продукти од Brother