Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother toner for HL 2240D HC (2.6.k) TN2220

Има на залиха
1.798 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 733720
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Toner TN2220 (do 2600 str.) for HL2130/HL2240/HL2240D/HL2250DN/HL2270DW/DCP7055/DCP7060D/DCP7065DN/MFC7360N/MFC7460DN
Спецификации
Категорија Оригинални тонери
Part Number NULL
Brand Brother
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother toner for HL 2240D HC (2.6.k) TN2220
Повеќе продукти од Brother