ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle Dell OptiPlex 3010 SFF G2030/ 4GB/ 250GB/ W10/ Acer B193 19"

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Dell OptiPlex 3010 SFF + Acer B193 19" Домашна Канцеларија
Гратис: Нови тастатура и маус
Intel® Pentium® Processor G2030 (3M Cache, 3.00 GHz)
4GB RAM DDR3
250GB HDD
Intel® HD
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 944680

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 10.787 ден

Special Price 9.400 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

Bundle DELL OptiPlex 3010 SFF Pentium® G2030/ RAM 4GB DDR3/ HDD 250GB/ Win10 + Acer B193 19" LCD ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 1 година гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) ➤➤DELL OptiPlex 3010 SFF • Процесор - Intel® Pentium® Processor G2030 (3M Cache, 3.00 GHz) Dual Core • РАМ - 4GB RAM DDR3 • Хард Диск - 250GB HDD (Можност доплата за надограба/промена SSD. Со вградување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати) • Oптички уред - • Графичка карта - Intel® HD Graphics (можност за додавање графичка карта по желба) • Оперативен систем - Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled можност за доплата до Win10Pro • Front Panel Ports Front USB : 2 Front Audio Ports : 2 • Back Panel Ports Video Ports: 1 VGA, 1 HDMI Rear USB: 6 RJ45 : 1 port Rear Audio Ports : 3 ports ➤➤Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI Model B193 Brand Acer Diagonal Screen Size 19" Fullscreen Max Resolution 1280 x 1024 (5:4/Square Aspect Ratio) Image Brightness 300 cd/m2 Image Contrast Ratio 2000:1 Response Time 5 ms Color Support 16.7 Million Colors Viewing Angle Horizontal Viewing Angle: 160 Vertical Viewing Angle: 160 Inputs VGA, DVI USB Hub No Built in Speakers No VESA Compatible (wall mount) Yes, 100 x 100 m Stand Adjustments Tilt, Height Dimensions (WxDxH) 16.1" x 8.0" x 15.3" ➤➤ Гратис - Нови тастатура и маус А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Additional Information

Бренд DELL
Part Number OptiPlex 3010 SFF Домашна Канцеларија
Гаранција 365
Процесор Intel® Pentium®
Дијагонала 19''
RAM капацитет 4 GB
Clock Speed 3.00 GHz
HDD капацитет 250 GB
Optical Disk Type No OD
Оперативен систем Windows 10 Home
Промоција Домашна канцеларија, Подарок, Попуст

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите