Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Bundle DELL OptiPlex 3020 SFF i3/ 8GB/ 500GB HDD + 120GB SSD/ Dell Pro P2210 22"

-25%
Има на залиха
Special Price 8.201 ден. Regular Price 11.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2023
КОД: 984648
Прашај за залиха
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
Bundle DELL OptiPlex 3020 SFF i3/ 8GB/ 500GB HDD + 120GB SSD/ Dell Pro P2210 22" ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 2 години гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) ➤➤DELL OptiPlex 3020 SFF • Процесор - Intel® Core™ i3-4160 Processor. 3M Cache, 3.60 GHz • РАМ - 8GB RAM DDR3 • HDD Диск - 500GB HDD 2.5" • SSD Диск - 120GB SSD • Oптички уред - • Графичка карта - Intel® HD Graphics (можност за додавање графичка карта по желба) • Оперативен систем - N/A Можност за доплата за лиценциран Windows 10 Ports / Connections Audio:1x Combo USB 2.0:6 USB 3.0:2 ➤➤Dell Professional P2210 22" Manufacturer's specs: Resolution: 1680x1050 Pixel-response rate: 5ms Contrast ratio: 1000:1 Brightness: 250cd/m2 Connectivity: DVI, VGA, DisplayPort HDCP compliant Yes Included video cables DVI or VGA Backlight type: CCFL Panel type: TN Aspect Ratio: 16:10 Гратис: - При купување на пакет компјутер + монитор, Подарок тастатура и маус A+ Premium класа означува дека уредот е 100% функционален, во перфектна козметичка состојба (како нов), префарбан, без видливи знаци на користење и има дополнитело 2 години А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни институции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надоградба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Пакет Компјутер & Монитор
Class А+ Premium refurbished
SSD Capacity 120 GB
Is Gaming No
Core Name 4th Gen. Haswell
Brand DELL
Type Of Operating System Без оперативен систем
Promotion Type Black Friday, [Stock Clearance Refurbished]
Case Type SFF/Desktop
Optical Disk Type No OD
HDD Capacity 500 GB
RAM Capacity 8 GB
Diagonal 22''
Processor Technology Intel® Core™ i3
Part Number OptiPlex 3020 SFF
CPU Clock Speed: 3.60 GHz
Бренд на монитор Dell
Повеќе продукти од DELL