Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Bundle HP Z220 Workstation i7/ 8GB/ 500GB/ Radeon R7/ Samsung S24A450BW 24"

Има на залиха
Special Price 30.300 ден. Regular Price 34.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-09-2022
КОД: 956662
Мала залиха
A Class refurbished, 100% функционален, тестирани сите компоненти посебно, минимални козметички оштетувања и знаци на користење, 1 година гаранција
Гаранција: 365 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Bundle HP Z220 Workstation i7/ 8GB/ 500GB/ Radeon R7/ Samsung S24A450BW 24" Гратис: Нови тастатура и маус ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 1 година гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) ➤➤HP Z220 Workstation Tower • Процесор - Intel® Core™ i7-3770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz) Ivy Bridge 4 Cores • РАМ - 8GB • Хард Диск - 500GB HDD • Oптички уред - DVD-RW • Графичка карта - AMD Radeon 370 Nitro OC 4GB/256Bit GDDR5 • Оперативен систем : Можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR Drive Bays 1 internal 3.5-inch bay, and 1 shared with external 3.5-inch bay; 1 external 5.25-inch bay Expansion Slots 1 PCIe Gen3 x16, 1 PCIe Gen2 x4/x16, 1 PCIe Gen2 x1, 1 PCI. All slots are Low Profile. ➤➤Samsung SyncMaster S24A450BW - with stand 24" Ultra-Slim Design Breakthrough Picture Quality with LED Technology Save up to 40% Energy Perfect from Every Angle with Magic Angle Specifications 1920 x 1200 Resolution - 16:10 Aspect Ratio - 5 ms Fast Response VGA - 1 DVI - 1 Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Пакет Компјутер & Монитор
Optical Disk Type DVD-/+RW
Brand Hp
Core Name 3th Gen. Ivy Bridge
Class A Class Refurbished
Is Gaming No
SSD Capacity N/A
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished], Попуст
Type Of Operating System N/A
Clock Speed: 3.40 GHz
HDD Capacity 500 GB
RAM Capacity 8 GB
Diagonal 24''
Processor Technology Intel® Core™ i7
Part Number Z220 Workstation
Case Type Workstation
Write Your Own Review
You're reviewing:Bundle HP Z220 Workstation i7/ 8GB/ 500GB/ Radeon R7/ Samsung S24A450BW 24"
Повеќе продукти од Hp