Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]Coolers case fan 120mm XIGMATEK LED RED CLF-FR1252

Има на залиха
Special Price 300 ден. Regular Price 360 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 988657
Мала залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

[C]Coolers case fan 120mm XIGMATEK LED RED CLF-FR1253
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number [Stock Clearance]
Cooler Type N/A
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Is Gaming N/A
Brand XIGMATEK
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]Coolers case fan 120mm XIGMATEK LED RED CLF-FR1252
Повеќе продукти од XIGMATEK