Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]CPU AMD AM4 Ryzen 5 Box, 3600 3,6 GHz MA

Има на залиха
Special Price 11.900 ден. Regular Price 14.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 988655
Последно парче
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

[C]CPU AMD AM4 Ryzen 5 Box, 3600 3,6 GHz MA
Спецификации
Категорија Процесори
Core Name N/A
CPU Cores N/A
Packing N/A
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Brand AMD
Part Number [Stock Clearance]
Max Turbo Frequency: up to N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]CPU AMD AM4 Ryzen 5 Box, 3600 3,6 GHz MA
Повеќе продукти од AMD