Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]MI Smart Sensor Set

Има на залиха
Special Price 4.850 ден. Regular Price 5.500 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 988671
Последно парче
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

[C]MI Smart Sensor Set Mi smart sensor – комплетот за вашиот дом се состои од: Kонтролен Мi панел Два Ми сензори за движење, Два сензори за прозори и ми безжичен прекинувач.
Спецификации
Категорија Апарати за домаќинство
Part Number [Stock Clearance]
Brand Xiaomi
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]MI Smart Sensor Set
Повеќе продукти од Xiaomi