Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]Mouse Gembird Wireless MUSW-4B-0

Има на залиха
Special Price 190 ден. Regular Price 270 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 988667
Последно парче
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

[C]Mouse Gembird Wireless MUSW-4B-1
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Interface N/A
Is Gaming N/A
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Mouse sensor type N/A
Part Number [Stock Clearance]
Brand GEMBIRD
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]Mouse Gembird Wireless MUSW-4B-0
Повеќе продукти од GEMBIRD