Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]Mouse Genius DX-110, Optical Wired PS2 3Buttons

Има на залиха
Special Price 250 ден. Regular Price 259 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 988662
Последно парче
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

[C]Mouse Genius DX-110, Optical Wired PS2 3Buttons Model Name DX – 110 Conectivity USB 1.5 m Cable Sensor Optical Resolution (DPI) 1000(SmartGenius: 800, 1200, 1600) Number of buttons 3 (left, right, middle button with scroll) Color Black Weight 85g Dimensions (W x H x D) mm 60 x 105 x 37 mm Compatible OS Windows® 7, 8, 8.1, 10 / Mac OS X 10.8 or later
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming N/A
Mouse sensor type N/A
Interface N/A
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Part Number [Stock Clearance]
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]Mouse Genius DX-110, Optical Wired PS2 3Buttons
Повеќе продукти од GENIUS