Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]Thermal Grease for Cooler Genesis Silicon 850 2gr

Има на залиха
Special Price 599 ден. Regular Price 650 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 988659
Мала залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

[C]Thermal Grease for Cooler Genesis Silicon 850 2gr
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number [Stock Clearance]
Cooler Type Thermal Pasta/Pad
Socket N/A
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Is Gaming No
Brand Natec Genesis
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]Thermal Grease for Cooler Genesis Silicon 850 2gr
Повеќе продукти од Natec Genesis