ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Natec Lanberg Ferrite Black Cable USB 2.0 A to B 1.8m

Quick Overview

Natec Lanberg Ferrite Black Cable USB 2.0 A to B 1.8m

КОД: 941016

Достапност: 48 часа

90 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

Specification: - Connectors: USB, - Plug type 1: USB 2.0-A, 4-pin male, - Plug type 2: USB 2.0-B, 4-pin male, - Maximum transfer up to 480 Mb/s, - Highly compatible, - AWG: 30 CU, - Cable construction: 4C, shielding layers of foil, PVC, - Insulation jacket material: LD-PE, - Diameter of the length of the PVC jacket: 4.8mm, - Ferrite: 1x ABS material, - Gold plated pins, - Hi-Pot: DC 300V 10 ms, - Resistance: 10m Om / 300V min, - Length 1.8m, - Color: Black

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL
Тип на кабел Type-A to Type-B

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите