ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Canon Canon InkjetA4 Printer Pixma G5040, WiFi, automatic duplex print, mono 13ipm, color 6.8ipm Canon Canon InkjetA4 Printer Pixma G5040, WiFi, automatic duplex print, mono 13ipm, color 6.8ipm

Canon Canon InkjetA4 Printer Pixma G5040, WiFi, automatic duplex print, mono 13ipm, color 6.8ipm

Quick Overview

Canon Canon InkjetA4 Printer Pixma G5040, WiFi, automatic duplex print, mono 13ipm, color 6.8ipm

КОД: 941951

Достапност: 48 часа

12.291 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

PRINTERI INK JET Canon Canon Canon InkjetA4 Printer Pixma G5040, WiFi, automatic duplex print, mono 13ipm, color 6.8ipm

Additional Information

Бренд Canon
Part Number 3112C009AA

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите