Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cart. HP 31 Yellow Ink Bottle for Smart Tank 455/457/655/570/7005/7006/7305

Има на залиха
871 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-11-2021
КОД: 956870
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Colour: Yellow Product Type: Ink Cartridge Capacity: 70ml
Спецификации
Категорија Компатибилни мастила
Brand Hp
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Cart. HP 31 Yellow Ink Bottle for Smart Tank 455/457/655/570/7005/7006/7305
Повеќе продукти од Hp