Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

LIAN LI LANCOOL 205 MESH Mid-Tower w/ Tempered glass, 2x 140mm ARGB fans, Rear 1x 120mm, Black

Има на залиха
5.990 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 03-08-2022
КОД: 956897
1-3 дена
Гаранција: 700 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CASE LIAN LI LANCOOL 205 MESH Mid-Tower w/ Tempered glass, 2x 140mm ARGB fans, Rear 1x 120mm, Black A case powerful, still stylish strong and compact, radiators friendly on top and front, ease of use with removable mounting brackets. LANCOOL 205, the standard case with tempered glass that fits with maximum of ATX motherboard. LANCOOL 205M, the smaller case that can fit a maximum of Micro-ATX motherboard. LANCOOL 205 Mesh is the case improves the airflow and added in 2 ARGB PWM 140mm fan and one ARGB PWM 120mm fan.
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies N/A
Case Type N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand LIAN LI
Write Your Own Review
You're reviewing:LIAN LI LANCOOL 205 MESH Mid-Tower w/ Tempered glass, 2x 140mm ARGB fans, Rear 1x 120mm, Black
Повеќе продукти од LIAN LI