Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

nJoy CASE Middle Tower ATX MOTION

Има на залиха
2.600 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 07-11-2022
КОД: 991729
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CASE Middle Tower ATX MOTION Type Middle tower ATX Supported Motherboards ATX & Micro ATX Power Supply ATX (not included) PSU Position Down Front Panel Finishing ABS Mesh Left Side Panel Finishing Acrylic Illumination Color RGB USB & Sound Ports 1 x USB 3.0 + 2 x USB 2.0 + HD Audio Bays 2 x 3.5” Drive Bay (Internal) 2 x 2.5” Drive Bay (Internal) Fans Front: 120mm LED fan x 3 (optional) Rear: 120mm LED fan x 1 (optional) Top: 120mm LED fan x 2 (optional) Fan Synchronization Controller No Fan Speed Controller No Dust Filters 1 included (top positioned) Cable Management Supported Max VGA card 280 mm Max CPU Cooller 150 mm Other Features RGB strip color/rainbow selectable Dimensions (W x H x D) 380 x 185 x 413 mm Weight 4.04 kg Package contents PC Case Screws
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Part Number CSMD-A000UMO-CO01B
Brand nJoy
Write Your Own Review
You're reviewing:nJoy CASE Middle Tower ATX MOTION
Повеќе продукти од nJoy