ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, Blue, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/

Quick Overview

Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, Blue, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/

КОД: 930464

Достапност: Прашај

877 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена

Details

Cellphone D206 • Feature phone • Dual SIM • Blue • 1.77`` Color Display • Back camera 0.08MP • FM Radio • Speaker • MP3 MP4 support • GSM850/900/1800/1900MHz • GPRS • 150 numbers in Phone Book • Ringtones (64 chords support mp3 midi ringtones) • 800mah Flash size: 32MB+32MB • Bluetooth 2.0 • Games • calendar • alarm • calculator • torchlight • E-book • Stand by time up to 120 hours • Lithium ion 1200mAh battery

Additional Information

Бренд ADMET
Part Number NULL
Гаранција 360

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите