Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Click K-L3W Touch USB (black)

Има на залиха
Special Price 918 ден. Regular Price 1.044 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-01-2022
КОД: 907516
Последно парче
Гаранција: 999 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

- Безжично - 2.4 GHz - US - Компатибилност - Windows 8/8.1/10, Android TV/Tablet - Димензии: 355 × 128.8 × 15.03 - Батерија
Спецификации
Категорија Безжични тастатури
Backlight N/A
Part Number KL3TWB/US
Brand Click
Interface Wireless RF
Promotion Type Последни количини
Is Gaming No
Write Your Own Review
You're reviewing:Click K-L3W Touch USB (black)
Повеќе продукти од Click