Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CONVERTOR PCI-X (4x) TO 2 x M.2 (SATA + NVME) , TXB044, LP

Има на залиха
826 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2021
КОД: 937498
Нови количини
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CONVERTOR PCI-X (4x) TO 2 x M.2 (SATA + NVME) , TXB044, LP
Спецификации
Категорија Конвентори
Part Number NULL
Brand Unknown Brand
Write Your Own Review
You're reviewing:CONVERTOR PCI-X (4x) TO 2 x M.2 (SATA + NVME) , TXB044, LP
Повеќе продукти од Unknown Brand