Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler CM R4-LUS-07AR-GP Case

Има на залиха
1.299 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 672751
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Mega Flow R4-LUS-07AR-GP 200x30mm,Sleeve,700rpm,Transprent Red LED Silent Fan
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type Case
Socket N/A
Is Gaming N/A
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler CM R4-LUS-07AR-GP Case
Повеќе продукти од Cooler Master