Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD, affordable, compact and high performance air cooler, 4 CDC heatpipes, 92mm 600-

Има на залиха
1.699 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 922221
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD • affordable • compact and high performance air cooler • 4 CDC heatpipes • 92mm 600-2000RPM fan RR-H412-20PK-R2 more info - http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-air-cooler/hyper-412-slim/
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type CPU
Socket AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, AMD® АМ4, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1156, Intel® 1366, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066
Is Gaming N/A
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD, affordable, compact and high performance air cooler, 4 CDC heatpipes, 92mm 600-
Повеќе продукти од Cooler Master