Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master Hyper TX3 Evo Universal Tower, RR-TX3E-22PK-R1

Има на залиха
1.408 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 872614
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Cooler Master Hyper TX3 Evo Universal Tower, 3 direct contact heatpipe cooler, 92mm 800-2200RPM PWM fan RR-TX3E-22PK-R1
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type CPU
Socket AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1366, Intel® 775
Is Gaming N/A
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master Hyper TX3 Evo Universal Tower, RR-TX3E-22PK-R1
Повеќе продукти од Cooler Master