ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Cooler Master Laptop Cooling Pad Notepal X-LITE II, USB Hub version, up to 15.6" laptops, 700 - 1400 ± 150 RPM, 46.8 CFM, Mini USB x1 + USB2.0 x2, Black

Quick Overview

Cooler Master Laptop Cooling Pad Notepal X-LITE II, USB Hub version, up to 15.6" laptops, 700 - 1400 ± 150 RPM, 46.8 CFM, Mini USB x1 + USB2.0 x2, Black

КОД: 933090

Достапност: 48 часа

1.482 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 600 дена

Details

Cooler Master Laptop Cooling Pad Notepal X-LITE II, USB Hub version, up to 15.6" laptops, 700 - 1400 ± 150 RPM, 46.8 CFM, Mini USB x1 + USB2.0 x2, Black

Additional Information

Бренд Cooler Master
Part Number R9-NBC-XL2K-GP
Гаранција 600

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите