Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master MasterLiquid 120, Universal incl. LGA 2011

Нема залиха
4.400 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 905503
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Liquid Cooling Cooler Master MasterLiquid 120, Universal incl. LGA 2011, Radiator Dimension: 157 x 119.6 x 27 mm, Speed: 650 - 2000 RPM (PWM), Airflow: 66.7 CFM (Max), Noise Level: 6-30 dBA, Rated Voltage: 12 VDC, Number of fan: 2, Pump Dimension: 85.6 x 70 x 49 mm
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type CPU
Socket Intel® 2011
Is Gaming N/A
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master MasterLiquid 120, Universal incl. LGA 2011