Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master MasterLiquid Pro 120

Нема залиха
5.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 899998
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Cooler Master MasterLiquid Pro 120 • 120 x 38mm Radiator • 1x 120mm Fan • 500 - 2000 RPM • Full Socket Support • MLY-D12X-A20MB-R1
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type CPU
Socket Сите
Is Gaming N/A
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master MasterLiquid Pro 120