Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master MasterPal Pro, 2 x 80 mm moveable fans

Нема залиха
3.699 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 897693
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Cooler Master MasterPal Pro • 2 x 80 mm moveable fans • USB3.0 x1 + USB2.0 x 3 + USB3.0 micro-Bx1 + micro USBx1 • MNY-SMTS-20FY-R1
Спецификации
Категорија Додатоци за лаптопи
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Is Gaming N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master MasterPal Pro, 2 x 80 mm moveable fans
Повеќе продукти од Cooler Master