Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze

Има на залиха
7.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 921586
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Cooler Master MasterWatt 750W • 80Plus Bronze • Fan type: LDB fan • Active PFC • EU Cable • Efficiency: 85% Typically • Connectors: M/B 20+4 Pin x 1 • CPU 4+4 Pin x 1 • SATA x 9 • Peripheral 4 Pin x 3 • FDD Cable 4 pin x 1 • PCI-e 6+2 Pin x 4 • Protections: OCP / OVP / UVP / OPP / OTP / SCP • P/N: MPX-7501-AMAAB-EU
Спецификации
Категорија Напојувања
Power 750 W
Fan Size 120mm
Modular Non-Modular
Energy-Efficient 80 PLUS® Bronze efficiency (up to 89%)
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze
Повеќе продукти од Cooler Master