Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master MH 752 Gaming Headset with Virtual 7.1 Surround Sound

Има на залиха
7.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 935838
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CM MH 752 Gaming Headset with Virtual 7.1 Surround Sound Plush Earcups and Omni-Directional Boom Mic MH-752
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Cooler Master
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master MH 752 Gaming Headset with Virtual 7.1 Surround Sound
Повеќе продукти од Cooler Master