Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master MWE Gold 550W, 230V, 80Plus Gold, Silent 120mm LDB fan, Active PFC

Нема залиха
6.309 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942101
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Cooler Master MWE Gold 550W 230V 80Plus Gold Fan type: Silent 120mm LDB fan Active PFC EU Cable Efficiency: 90% Typically Connectors: M/B 20+4 Pin x 1 CPU 4+4 Pin x 1 SATA x 8 Peripheral 4 Pin x 3 FDD Cable 4 pin x 1 PCI-e 6+2 Pin x 2 Protections: OVP / OPP / OTP / SCP / OCP P/N: MPY-5501-AFAAG-EU
Спецификации
Категорија Напојувања
Power 550 W
Fan Size N/A
Modular N/A
Energy-Efficient N/A
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master MWE Gold 550W, 230V, 80Plus Gold, Silent 120mm LDB fan, Active PFC