Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Adapter Master Watt 65 NB A/EU Cable, MPX-0651-M19YB-EU

Има на залиха
1.849 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 894585
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Адаптери за струја CoolerMaster Adapter Master Watt 65 NB A/EU Cable, MPX-0651-M19YB-EU
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Brand Cooler Master
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Adapter Master Watt 65 NB A/EU Cable, MPX-0651-M19YB-EU
Повеќе продукти од Cooler Master