Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Adapter Master Watt 90 NB A/EU Cable, MPX-0901-M19YB-EU

Нема залиха
2.299 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 894586
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Адаптери за струја CoolerMaster Adapter Master Watt 90 NB A/EU Cable, MPX-0901-M19YB-EU
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Brand Cooler Master
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Adapter Master Watt 90 NB A/EU Cable, MPX-0901-M19YB-EU
Повеќе продукти од Cooler Master