Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster B Seies, B500 Active PFC 230V only EU Cable, RS500-ACABM3-E1

Нема залиха
2.990 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 870240
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster B Seies B500 Active PFC 230V only EU Cable RS500-ACABM3-E1
Спецификации
Категорија Напојувања
Power 500 W
Fan Size 120mm
Modular Non-Modular
Energy-Efficient 80 PLUS® Standard
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster B Seies, B500 Active PFC 230V only EU Cable, RS500-ACABM3-E1