Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Case MasterBox MB511+PSU MWE 500W 80+ PSU

Нема залиха
5.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 938174
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Model Number MCB-B511D-KANN-S00 (Red), MCB-B511D-KANN-S01 (Black), MCB-B511D-KANN-S02 (White), MCB-B511D-KANN-S03 (Blue) Available Color(s) Black, *partial region on front panel: red/black/white/blue Materials Steel, Plastic Dimensions (L x W x H) 496 x 217 x 468 mm Motherboard Support ATX, Micro ATX, Mini ITX Expansion Slots 7 5.25" Drive Bays N/A 2.5" / 3.5" Drive Bays (combo) 2 2.5" Drive Bays 5 (Max.6) I/O Panel 2x USB 3.0, Audio In & Out (supports HD audio) Pre-installed Fans - Rear 1x 120mm Fan Support - Top 2x 120mm, 2x 140mm Fan Support - Front 3x 120mm, 2x 140mm Fan Support - Rear 1x 120mm Liquid Cooling Support - Front 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm Liquid Cooling Support - Top 120mm, 240mm Liquid Cooling Support - Rear 120mm Clearance - CPU Cooler 165mm/6.49" Clearance - PSU 180mm/7.08" Clearance - GFX 410mm/16.1" Cable Routing - Behind Motherboard Tray 19mm / 0.74" Dust Filters Front, Top, Bottom Power Supply Support Bottom mount, ATX Series MasterBox Series Size Mid Tower
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Case MasterBox MB511+PSU MWE 500W 80+ PSU
Повеќе продукти од Cooler Master