Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Case MasterCase H500P Mesh

Има на залиха
10.271 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 933274
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case MasterCase H500P Mesh, Two 200mm RGB fans behind a Mesh Front Panel, Covers for Clean Building, Vertical Graphics Card Mount, Light Grey Tinted Tempered Glass Side Panel, Liquid Cooling Ready, RGB Controler and 1 to 3 Splitter Cable for RGB LED Fans, MCM-H500P-MGNN-S10
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Case Type N/A
Power Supplies N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Case MasterCase H500P Mesh
Повеќе продукти од Cooler Master