Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster CM 590 III with window, Mid-Tower Case, Black, RC-593-KWN2

Нема залиха
3.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 902683
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster CM 590 III with window • Mid-Tower Case • Black • 5.25`` Drive Bays: 3 • 3.5`` Drive Bays: 3 • SSD Drive Bays: 2 • RC-593-KWN2
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster CM 590 III with window, Mid-Tower Case, Black, RC-593-KWN2