Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Devastator 3 RGB Combo Keyboard and Mouse

Има на залиха
1.799 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 921097
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Devastator 3 RGB Combo Keyboard and Mouse • adjustable DPI up to 2400 • 7 different LED color options • SGB-3000-KKMF1-US
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Тип на поврзување Жичани
Backlight RGB
Brand Cooler Master
Part Number NULL
Is Gaming Yes
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Devastator 3 RGB Combo Keyboard and Mouse
Повеќе продукти од Cooler Master