Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster G100L MASTERAIR G100L with LED illumination

Има на залиха
995 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 925243
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster G100L MASTERAIR G100L with LED illumination • Universal for Intel and AMD • MAL-G1SN-924PW-R1 http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-air-cooler/masterair-g100l/
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type CPU
Socket AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, AMD® АМ4, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 775
Is Gaming N/A
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster G100L MASTERAIR G100L with LED illumination
Повеќе продукти од Cooler Master