Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMAster Gamin Sentinel V3/AVAGO 3988 Optical mouse, SGM-6020-KLOW1

Нема залиха
2.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 887667
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

USB CoolerMAster Gamin Sentinel V3/AVAGO 3988 Optical mouse, SGM-6020-KLOW1
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMAster Gamin Sentinel V3/AVAGO 3988 Optical mouse, SGM-6020-KLOW1
Повеќе продукти од Cooler Master