Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Gaming Mouse 520, RGB LED Color

Има на залиха
2.199 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 925522
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Gaming Mouse/Master Mouse520 • RGB LED Color • Pixart PMW-3360 Optical Sensor • 400-12.000 DPI • Omron switches 20 milion lifespan • SGM-2007-KLON1 more info - http://www.coolermaster.com/peripheral/mice/mastermouse-mm520/
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Gaming Mouse 520, RGB LED Color
Повеќе продукти од Cooler Master