Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster HAF 912 Plus Window side panel

Нема залиха
5.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 913066
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case HAF 912 Plus Window side panel • RC-912A-KWN1 • black interior • USB 3.0 x 2 e-SATA x 1 USB 2.0 x 2 • 3 fans (1x 20cm red LED fan 1 x 20cm black fan 1x 12cm black fan) • color box
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster HAF 912 Plus Window side panel
Повеќе продукти од Cooler Master