Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster K280, RC-K280-KKN1

Нема залиха
2.758 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 912039
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case K280 • Transparent Side Panel Window • 1x 12cm fan Front • USB 3.0 port internal • RC-K280-KKN1
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster K280, RC-K280-KKN1